• ÖNCE MEMNUNİYET

  12 yılda, 20 milyon metrekare boyanmış mekân ve 100 binin üzerinde mutlu müşterimiz ‘önce memnuniyet’ anlayışımızın bir sonucudur.

 • RENGÂRENK, BENZERSİZ MEKÂNLAR

  Özel olarak ev ve ofis gibi mekânlarınızı boyamada, rakiplerimizden farklı seçenekler kullanarak yaşam sevincinizi artıracak, benzersiz mekânlar yaratmak temel felsefemiz.

 • CAZİP KAMPANYALAR

  Yeni tarz ve akımlara hitap edebilen, zengin renk seçenekleri ve alternatif dekorasyon uygulamalarıyla, yıllardır çizgimizden ve uygun fiyat politikamızdan ödün vermedik. Bu yüzden birbirinden cazip kampanyalarımızla, dekorasyon hizmeti almak isteyenlerin ilk tercihiyiz.

 • TEKNOLOJİ VE HİZMET BİR ARADA

  Müşteri memnuniyetinin her şeyden önde geldiği uygulamalarımızla, teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak kusursuz hizmet almaya   444 0 119 numaralı çağrı merkezimizle başlarsınız. Müşteri kaydınız oluşturulduktan sonra elektronik cihaz ve tabletlerle adresinizde ‘ücretsiz keşif’ yapar, ödemelerde dâhil tüm aşamalarda sizi SMS ile bilgilendiririz.

 • SÜRPRİZ YOK! 1.SINIF MALZEME İLE FİYAT GARANTİSİ VAR

  Mekânınıza daha dekoratif bir görünüm katmak üzere talep ettiğiniz değişiklikler, dilediğiniz 1. Sınıf marka boya ve renk seçenekleri ile uygulamaya koyulmadan önce, yapılacak işlemleri sözleşme ile sizin için garanti altına alıyoruz.

 • İŞ TESLİMİNDE ÖDEME KOLAYLIĞI

  Müşteri temsilcinizle birlikte mekânınızı teslim alırken, sözleşme bedelindeki tutarı kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.

 • GARANTİ VE SATIŞ SONRASI DESTEK

    444 0 119 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kampanyamız hakkında bilgi aldıktan sonra, talebiniz üzerine müşteri kaydınız oluşturulur ve ücretsiz keşif için uzmanlarımız adresinize gelir.

 • İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR’DEN SONRA, ÇOK YAKINDA 27 İLDE…

  Decor Yapı ailesi olarak her geçen gün genişleyen hizmet ağımız, özel eğitimli ve profesyonel teknik ekibimizle birlikte tek ilkemiz, verdiğimiz kusursuz hizmetle sizi memnun ederek güveninizi kazanmaktır. Tıpkı 100 Bin’in üzerinde mutlu müşterimiz gibi. Ailemize hoş geldiniz..